Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Pika te kuqe ne trup

Per te lexuar me shume per pika te kuqe ne trup ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth pika te kuqe ne trup athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“me ktheni pergj ju lutem,,”
Pustuar nga: bipo ne daten: 25-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“persh,,,me kane dale disa njolla te kuqe ne trup ,,pergjidhsi ne bark dhe gjoks,,nuk me kruuhen ,,por me dolen njher dhe me iken tani me kane dale prap...ju falm,,”
Pustuar nga: bito ne daten: 25-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“A sjellin probleme pikat e kuqe ne trup dhe si mund te eleminohet flm.”
Pustuar nga: sahiti ne daten: 07-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Desha te ju pyes kam disa pika te kuqe ne trup skam qen kurr ne sollarium po desha te shkoj ne ket vere a paraqet ndonje rrezik..”
Pustuar nga: Lela ne daten: 20-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Kam bre disa pika te kuqe neper trup te ngjajshmet me te zeza ama ato si me kan te gjakosura kisha pas qef mem tregue flm”
Pustuar nga: Baton ne daten: 19-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Qfare jani pikat e kuqe ne kembe? Si mund te evitohen ato?”
Pustuar nga: lina ne daten: 17-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Kam nje pytje ne lidhje me pikat e kuqe kam nje pik te kuqe ne shpin e cila me dhemb nderkoh tash kum filli me punu dhe pom dhemb me teper?”
Pustuar nga: Seli ne daten: 22-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje desha tju pys se keto dit kam vrejtur disa pika te kuqe ne trup si puqrra ama jan pika te kuqe nuk kam shum mirpo jam brengosur ju lutem me tregoni se pse me kan dalur a asht ndonje rrezik qe me kan dalur”
Pustuar nga: gesa ne daten: 17-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

pika te kuqe ne trupVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per pika te kuqe ne trup!
http://www.vetemlajme.com
pika te kuqe ne trupPortali shqiptar
Hyr tani ne portali.im dhe lexo me shume per pika te kuqe ne trup!
http://www.portali.im
pika te kuqe ne trupShtypi Shqiptar
pika te kuqe ne trup me shume ne shtypi.im. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.shtypi.im


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Si te DobesohemiSi te Dobesohemi
pika te kuqe ne trup me shume ne sitedobesohemi.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.sitedobesohemi.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy